Witamy na stronie
Ośrodka Wczasowego Sargus Władysławowo.


Ośrodek swą nazwę zawdzięcza rybie o tej nazwie podobnej do karpia.

 Ośrodek jest czynny przez cały rok.

   Ośrodek znajduje się w letnim kurorcie Władysławowo u nasady Półwyspu Helskiego. Atrybutem Władysławowa to otwarta przestrzeń na morze i zatokę oraz powietrze nasycone jodem. Władysławowo to też dobra baza  na wypady nie tylko rowerem i  własnym środkiem transportu, ale też środkami komunikacji miejskiej.

  • Basen czynny tylko dla gości ośrodka


  Do centrum miasta, przystanków PKP i PKS oraz szerokiej, czystej, piaszczystej plaży jest zaledwie 0,5do 0,9 km.

   W letniej stolicy Władysławowo zapraszamy gości indywidualnych i grupy zorganizowane; w tym wycieczki osób dorosłych, dzieci oraz zielone szkoły.

   W naszym Ośrodku SARGUS każdy odpocznie w ciekawej aranżacji wnętrza pokoju, w wygodzie i w komforcie. Pokoje zostały pomalowane indywidualnie i w zróżnicowanych barwach, co umożliwia wybranie pokoju według swoich upodobań.

   Znaleźć można ciekawe i satysfakcjonujące zajęcia, sprzyjające aktywnemu odpoczynkowi, relaksowi i poprawie zdrowia. Podróżnik i odkrywca znajdzie wiele ciekawych miejsc okolic Władysławowa. Miłośnik przyrody pozna ciekawą faunę i florę naszego morza i zatoki oraz okolic. Spragniony wytchnienia ciszę i ukojenie. Każdego gościa potraktujemy indywidualnie.

 

 
Zapraszamy na wyjątkowe wczasy

 

Przez cały rok można skorzystać z pokoi zimą są ogrzewane a latem nieco chłodniejsze dzięki klimatyzerom zainstalowanymi w pokojach.

 

Oferujemy 70 miejsc noclegowych w różnym standardzie w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych oraz apartamentach 2 – 5 osobowych.

Ośrodek jest dobrą bazą wypadową

W pobliży ścieżka rowerowa która się rozchodzi w stronę miejscowości jak : Hel, Gdynia, Karwia, Krokowa


Można_wkupić_dowolny_Voucher_kwotowy

o_dowolnej_wartości_a_możesz_dodatkowo_zyskać:

20%_rabatu_na_nasze_usługi

Zestaw_upominków_na_przywitanie

szczegóły_w_opisie_voucherów.

Free Joomla templates by L.THEME