Szef kuchni zaprasza

     Naszym Gościom serwujemy posiłki kuchni polskiej. Smaczne dania restauracyjne sporządzone według domowej receptury pozwolą Państwu zapamiętać miłe chwile nad morzem.

  • W roku 2020 trochę się pozmieniało ale jak dotąd jeszcze nikt nie wyszedł głodny

 

     Nasze posiłki są przygotowywane przez wyszkolony personel mający do dyspozycji nowoczesną kuchnię dostosowaną do nowych wymogów i standardów europejskich. Są podawane w restauracji i sali konferencyjnej.

     Staramy się zaspokoić potrzeby kulinarne dorosłych i dzieci biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby. Mamy też na uwadze potrzeby grup zorganizowanych.
     W okresie letnim dania przyrządzane w kuchni można spożywać również na otwartym powietrzu w naszym zadaszonym grillu.

     Gorąco zapraszamy do sali restauracyjnej na smaczne posiłki. Podajemy obiady składające się z zupy i dania głównego ( w 2020r. nie wydajemy ). Dodatkowo można zamówić napój i deser. Posiłki są podawane do stolików w godzinach od 16 do 18.

     Śniadania są serwowane (w formie szwedzkiego stołu)  Podawane na talerzykach . Na pewno każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie wraz z poranną aromatyczną kawą ze świeżo zmielonych ziaren. Śniadania są przewidziane w godzinach od 8 do 10.

     Na życzenie gości śniadanie może być podawane wcześniej / później lub możemy przygotować lunch lub pakiet na wynos. Ponadto w naszym Ośrodku znajduje się doskonała sala do organizacji spotkań rodzinnych i firmowych.

     W przypadku, gdy przyjazd został przewidziany na godzinę późniejszą jest możliwość zamówienia zimnych przekąsek do pokoju. Zamówienie takie można zgłosić do godziny 17. Na życzenie gości przygotujemy również smaczną kolację.

Free Joomla templates by L.THEME